Червоний день

зображення_viber_2024-02-28_12-59-22-281

Середа у нас була днем червоним. Яскравим, чарівним, неповторним… Квітка дня – мак. Недарма червоний асоціюється з вогнем, енергією, коханням. Він надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію. День проходив під гаслом «Та земля мила, де мати зростила». Протягом дня учні початкової школи відвідували майданчики, де дізнавалися про звичаї та традиції українського народу. Наш народ завжди славився своєю різноманітною культурою. Інтелектуальний майданчик, організований вчителями МогильноюТ.М. та Мотренко С.М., став віконцем у світ багатої культурної спадщини, що зберігається протягом віків.
Діти ділилися своїми знаннями та дослідженнями про свята, обряди, народні звичаї та ритуали, які пройняли кожен аспект життя українців через віки. Під час зустрічі діти не лише поглибили своє розуміння різноманітності та унікальності українських звичаїв та традицій, але й поділилися цими знаннями з іншими, розширюючи культурну свідомість та сприяючи збереженню та популяризації національної спадщини. У 2-Б відбувся виховний захід Наші символи. Квіти українського віночка”, під час якого дітки дізнались, що в українському віночку дванадцять квітів, кожна є лікарем і оберегом. Підтримуймо та зберігаймо українські традиції!