Черепаха повертається!

Изображение_010

Всі пам’ятають драматичну історії черепахи, яка протягом трьох років прикрашала нашу «Екологічну долину». Історія має продовження. Цим літом, завдяки учням четвертих класів та клопіткої роботи вчителів початкової школи  Мотренко С.М., Полуніной О.О. та Січкар Т.П., нова черепаха «посилилася» в долині та стала її справжньою прикрасою. З давніх часів черепаха вважається символом мудрості, довголіття і безупинного руху вперед. Завдяки своєму міцному панцеру черепаха символізує надійність та стабільність. Вона уособлює наполегливу працю, яку буде винагороджено.

Ми маємо надію, що нова черепаха зможе захистити себе від злодіїв, а  школа буде продовжувати роботу по вихованню у школярів дбайливого ставлення до навколишнього середовища і зміцнення безцінних знань та вмінь.