Чемпіонат школи з міні-футболу

кут

Розпочалися одні із найулюбленіших змагань наших хлопців – чемпіонат школи з міні-футболу. У безкомпромісній боротьбі зійдуться команди учнів 9-10 класів. Змагання відбуватимуться з ініціативи спортивно-туристично-краєзнавчого комітету шкільного парламенту, за підтримки вчителя фізичної культури Діхтяренка А.В. Головне завдання чемпіонату – пропагувати активний спосіб життя, підвищувати роль фізичної культури та спорту у житті, вчитися активно відпочивати та зміцнювати своє здоров’я. За підсумками турніру будуть визначені найкращі учасники у номінаціях: «Кращий воротар», «Кращий гравець» та «Кращий бомбардир».
У першому матчі турніру зустрілися команди 9Б та 10А класів. Із рахунком 6:3 перемогу святкували учні 10А класу. Далі буде… Слідкуйте за повідомленнями.