Челендж «Разом до Перемоги»

зображення_viber_2022-05-18_13-50-16-513

Учні школи приєдналися до Всеукраїнського онлайн – челенджу «Разом до Перемоги», який проходить з ініціативи комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Челендж проводиться з метою підтримки військових, медиків, волонтерів, рятувальників та всіх, хто в цей час захищає та оберігає нашу країну. Естафету ми отримали від загальноосвітньої школи №19. Активісти – спортсмени разом з вчителями фізичної культури виконали вправи зняли відеоролик, який пропагує здоровий спосіб життя. Ролик розмістили на сайті комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відповідно до умов конкурсу. Естафету передали Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22.
Разом до Перемоги!
Слава Україні!