Частинка Арізони в школі

кут

Учасники євроклубу «Співдружність» взяли участь у міському заході «What do I know about capitals».Захід був присвячений розширенню знань учнів про європейські столиці. Під час віртуальної подорожі учасники зустрічі дізналися багато цікавої та корисної інформації про столиці розвинутих країн Європи, їх визначні місця, традиції. Євроклубівці з користю провели час у різноманітних цікавих активностях. В подарунок за активну роботу протягом заходу учні школи отримали чорний горіх, який потрапив до нас із штату Арізона. Члени євроклубу разом з представниками шкільної майстерні сталого розвитку висадили горіх на подвір’ї рідної школи. Нехай дерево росте, і стане ще однією прикрасою нашої екодолини. У нас цікаво, доєднуйтесь!