Чарівне світло Випускного
![зображення_viber_2022-05-12_13-36-56-725](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-12_13-36-56-725-300x204.jpg)
У складних сьогоденних умовах випускники 2022 року почали готуватися до бажаного свята. Хлопці та дівчата взяли участь у зйомках стрічки присвяченій цій знаменної події для кожного з них, їх батьків , вчителів та друзів. У Долині троянд наші випускники взяли участь у флешмобі єдності, а у нещодавно оновленому сквері «Юність», предстали головними героями феєричного перформанса. Підготовка до свята триває, та цьогорічних випускників чекає ще багато сюрпризів від шкільної родини і міської влади.
![_viber_2022-05-11_12-43-56-415 _viber_2022-05-11_12-43-56-415](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/16546__650x600__viber_2022-05-11_12-43-56-415.jpg)