Богдан Ковтун – переможець обласної олімпіади з хімії

th_Изображение 003.jpgПідбито підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін з хімії. Учень 10-Б класу Богдан Ковтун (вчитель С. В. Будавіцька) проявив справжній чоловічий характер та виборов третє місце. Богдан є переможцем міського етапу олімпіади з хімії, на якому він посів третє місце та зараз представляє наше місто на Всеукраїнському етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF з науковою роботою «Отримання активованих бентонітових глин і використання їх при підготовці якісної питної води».

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Богдана Ковтуна та вчителя хімії Світлану Володимирівну Будавіцьку з вагомою перемогою та бажають подальших успіхів у науковій роботі.