Благодійність замість квітів

благ

Благодійний фонд «Таблеточки» та сайт «Розвиток дитини» запрошують школярів приєднатися до акції «Благодійність замість квітів». Мета акції – зібрання коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги. Міжнародний благодійний фонд «Таблеточка» захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році, та надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває донорський рух в Україні.

В рамках проведення акції пропонується батькам школярів замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.

В той же час, вчителям пропонується відмовитись від звичних квіткових подарунків та повідомити про це своїх учнів та їх батьків.

Зробити благодійний внесок ви можете за допомогою сервісу безпечних онлайн-платежів ПриватБанку «LiqPay» (Visa, MasterCard або Приват24). Для цього скористайтесь відповідною кнопкою на цій сторінці.

Пам’ятайте, що квіти досить швидко зав’януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім’ї на краще.

Всі зібрані кошти будуть направлені до Міжнародного благодійного фонду «Таблеточки». Детальніше на сайті www.tabletochki.org