Благодійна акція “Добро переможе!”

зображення_viber_2023-10-27_15-30-38-434

Книжки-розмальовки антистрес для психологічної підтримки дітей Ізраїлю, чиє мирне життя зірвало і перетворило на пекло вторгнення армії ісламських терористів, у рамках акції «Добро переможе!», вирішили підготувати і передати у цю охоплену війною країну волонтери Благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті».
За задумом авторів акції підтримки, кожну книжечку оздобили власними малюнками, підсилили побажанням: «Добро переможе» і підписали учні початкових класів шкіл нашої школи
Діти дружно взяли участь у добросердному дійстві. Адже вони й самі знають, що таке війна. Тривожна сирена у Черкасах лунає часто. І дітям доводиться швидко перебиратись із світлих і затишних шкільних класів до приміщень укриття.
Добро переможе! Разом творимо добро!