Біологічний олімп

бiол

Одразу три учениці школи посіли призові місця у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології. Другі місця вибороли  Ірина Вовк та Наталія Коломієць (11Б) , третє місця посіла Сніжана Грисюк (8Б).
Підготували учнів до важливих перемог вчителі біології  Довгаль Л.В. та Клименко О.І. Ірину та Наталію незабаром чекає захист науково-дослідницьких робіт МАН на обласному рівні. Вся шкільна родина вболіває за дівчат та сподівається на гучні перемоги.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Ірину Вовк, Наталію Коломієць, Сніжану Грисюк, вчителів біології Людмилу Володимирівну Довгаль  та Олену Іванівну Клименко з перемогою на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології та бажають подальших успіхів.