Без води – немає життя!

зображення_viber_2024-02-27_12-32-50-436

Вівторок сьогодні зафарбувався у синій колір. Квітка дня – волошка. У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися учні початкових класів. Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції та здоров’я. Він стимулює мислення. А як красиво він виглядає!
Цей день промайнув під гаслом « Якщо дитика сміється, то в ній здорове серце б’ється» . Розпочали першокласники переглядом мультфільму «Абетка здоров’я», а учні 2-3 класів спілкувалися на тему «Здорове харчування».
У 4-Б класі провели гру-квест «Без води -немає життя!!!» . Учні поділилися на 2 команди, відповідали на запитання вікторини хто, відгадували загадки, зʼєднували частини прислівʼя . Граючись збагатили свої знання про одну з основних складових природи -воду. Створили правила дбайливого ставлення до водних ресурсів. 1-А клас поринув у дослідженнях “невідомого” повітря. Були проведені досліди, під час яких з’ясували, що повітря прозоре, немає ні запаху ні смаку. Далі спробували зважувати повітря. Захоплюючим експериментом було охолодження та нагрівання повітря та його пружність. У дослідах та спостереженнях промайнули цікаві уроки.