Березневі святкування

Напередодні свята весни – 8 Березня в школі відбулися різноманітні урочисті заходи. Чоловічий колектив привітав жінок зворушливими віршами, підсластив день смачними тістечками, кавою та чаєм, створивши святковий настрій.

Учні школи випустили стіннівки на яких побажав жінкам-вчителям та всім жінкам, що працюють у школі щастя, здоров’я, весняного настрою та усього найкращого. Багато теплих слів було сказано на честь жінок і учнями школи, що представляли шкільний парламент. На завершення, для поважних, любих жінок пролунали гарні пісні у виконанні шкільного ансамблю «Джерельце», сольні вокальні виступи у виконанні Тетяни Циганової та Лілії Шевченко, хореографічні композиції танцювального гуртка – все це на святковому концерті перемежовувалось віршованими монтажами маленьких чоловіків 1 та 4 класів. Справжнім сюрпризом був сумісний виступ вчителів В. С. Вербицького, О. Б. Задиранова, О. Ю. Сотуленка та В. П. Губенка із учнем 11 класу Владиславом Стариком в якому, під збентежливі ритми блюзу, було показано майстерність наших вчителів та глибоку повагу до жіночого колективу школи.
Хай березневі свята покладуть початок справжньої теплої весни.

th_Изображение 007.jpg