Bebras 2018
![Bebras2018](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2019/04/Bebras2018-300x207.jpg)
Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерного мислення «Bebras».Цьогоріч 157 учнів школи взяли участь у конкурсі. Виконуючи цікаві завдання, учні демонстрували свої знання з основ інформатики, алгоритмізації та програмування, систем числення, історії обчислювальної техніки, виконували завдання на перевірку логічного мислення та просторового уявлення.
За підсумками конкурсу 142 учня отримали відзнаки, з них 124 –це сертифікати, що засвідчують високі знання, та 17 – сертифікати, які засвідчують їхні добрі знання з інформатики.
З повним списком переможців можна ознайомитися з посиланням: Результати
Сподіваємось, наступного року кількість учасників та переможців цього конкурсу зросте, і більше учнів зможуть продемонструвати свої знання з інформатики.