Анонс! День Єдності та соціальної згуртованості

день єдності

Завтра вся шкільна родина запрошується до проведення традиційного загальношкільного заходу самоврядування – «Дня Єдності та соціальної згуртованості». Гнома дня – «Щастя в простих речах, треба його помічати». Батьки запрошують учнів провести разом перший урок  «Бережемо себе – бережемо свої гроші». Учні дублюватимуть вчителів із всіх предметів шкільної програми. Під час перерв Вас чекають різноманітні рухавки, «караоке», спортивні змагання. Для учнів середньої школи у актовій залі переможці та призери конкурсу-захисту науково-дослідних робіт презентують свої доробки. Екологічний комітет шкільного парламенту запрошує вас взяти участь у флешмобі «Вода – найбільша цінність життя» та інтерактивному заході  «17 цілей сталого розвитку». Це та багато іншого чекає на Вас. Приєднуйтеся! Буде класно!