Анонс! «День гармонії у природі»

img_3237

Проект «Соціальна згуртованість». З нетерпінням чекає вся шкільна родина одного із найулюбленіших заходів, що традиційно проводиться наприкінці навчального року – «День гармонії в природі». Школярів гостинно прийматиме міський парк Перемоги, де вони завзято і дружно візьмуть участь у зооквесті. Різні станції потрібно пройти учням (поетичну, пісенну, художню, рухавку, математичну, спортивні та «Чи знаєш ти іноземні мови?»), щоб показати свої знання та вміння. Для учнів 1-х класів відкриє двері ще одна станція – «Коло друзів», де вони зможуть підсумувати завершення навчального року за програмою НУШ. Перлиною дня стане екскурсії у міський зоопарк де учні побачать екзотичних тварин із всіх куточків світу. Запрошуємо всіх учнів, вчителів та батьків приєднатися до Дня гармонії у природі. Буде цікаво!