Англомовний табір на березі Чорного моря

Учні нашої школи після конкурсного відбору були запрошені для участі у англомовному таборі Camp H.E.A.L. Табір був організований Корпусом Миру США і працював на березі Чорного моря у Сергіївці Одеської області.

Кулик Денис, Мелешко Роман, Білоус Анастасія, Степаненко Ірина, Некрасенко Оксана (9-А клас) та Єрмолаєва Софія (10-А клас) навчалися таким питанням як проблеми ВІЧ/СНІД, торгівля людьми, лідерським якостям, вмінням працювати у команді.

Заняття проводили 15 волонтерів Корпусу Миру США в Україні. Учасники дізналися багато нового і цікавого про серйозні проблеми, навчилися планувати власні проекти.

Крім тренінгів наші учні брали участь у різноманітних акціях, флеш-мобах, іграх та конкурсах, талант-шоу, дивилися фільми, відпочивали на березі моря, ходили у походи.

Пишаємося нашими учнями, адже вони показали високий рівень володіння англійською мовою, активність, зацікавленість, та завоювали численні призи і грамоти табору.

Після презентації свого перебування у таборі у вересні перед учнями наша команда на чолі із волонтером Джейсоном Марксом буде готова втілювати нові ідеї у життя школи.

th_large_1.jpg