Акція «16 днів проти насильства»

003.JPG

Нещодавно на базі Черкаської академії пожежної безпеки ім. героїв Чорнобиля відбулася V обласна інтеграційно-інклюзивна спартакіада «Рівний серед рівних». Честь нашої школи відстоювала команда «Соловейки», у складі учнів 10-А та збірної 6-Б і 6-В класів.

Гравці збірної команди школи брали участь у таких видах змагань, як: метання дротиків, настільний теніс, закидання баскетбольного м’яча у кошик, естафета із гімнастичним приладдям та інтелектуальний конкурс. Крім того, на спартакіаді були представлені роботи дитячої творчості наших учнів. Школярі показали свої досягнення у вишивці хрестиком (рушничок «Козачок», портрет Б. Хмельницького, чохол на чайник) та фотомайстерності (фотороботи «Черкаські води», «Бульвар Т. Г. Шевченка», «Осіння панорама»). Цьогоріч на спартакіаді побувала рекордна кількість учасників, що нараховувала близько 500 осіб.

У номінації плакат «Здоров’я, спорт, толерантність» учні нашої школи нагороджені дипломом І ступеня. Зазначимо, що учень 6-В класу Ільїн Володимир, за безмежні старання та велике бажання перемогти, отримав грамоту у номінації «приз глядацьких симпатій».

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Анастасію Демченко, Олену Перевізник, Єлизавету Титаренко, Анну Клок, Дарину Авдєєву, Марину Радько, Юлію Литвиненко, Євгенію Дурову, Дмитра Пластуна, Володимиру Ільїна, Дениса Козловського та Олену Шульгу із перемогою та бажають подальших успіхів та творчих злетів.