“Золота Осінь”:мандрівка з 8-11 класами
Продовжується загальношкільний фестиваль “Золота Осінь”.
Сьогодні продемонстрували свої здібності учні 8-11 класів. Різноманітну програму, яка складалася з кліпів, пісень та танців винесли вони на суд глядачів.
Бурхливими оплесками зустрічали глядачі своїх товарищів на сцені. Жюрі фестивалю обговорювало кандидатів на участь в гала-концерті, що відбудеться до Дня учителя, але свій вердикт воно винесе після останнього конкурсу.
Вперед! До творчих перемог!