“Рівний серед рівних”

голодомор

В школі були проведені заходи вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 року.

Так, вчителем історії Сотуленком О. Ю. були підготовлені уроки Пам’яті для учнів 7-8-х класів, у 10-А класі пройшла виховна година-реквієм, присвячена 80 річниці Голодомору 1932-1933 року в Україні «Тридцять три хвилини» (класний керівник Сатанівська І. В.).

Учні 9-А та 9-Б класів відвідали зустріч з очевидцями трагічних подій у Черкаській центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки, у шкільній бібліотеці бібліотекар Загородня Ю. В. організувала книжкову виставку на тему: «Ті голодні і страшні дні 1932-1933 років», учні 11-х класів відвідали виставу «Голодна кров» Дніпропетровського драматичного театру «Віримо», прем’єра якої відбулась у Черкаському академічному обласному українському музично – драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

23 листопада у День пам’яті жертв голодомору в Україні на площі ім. Т. Г. Шевченка вчителі та учні школи взяли участь у жалобних заходах у пам’ять про жертв голодомору.

Додаткова інформація: радимо відвідати сайт http://holodomor33.org.ua
Цей сайт створений Міжнародним благодійним Фондом “Україна 3000″ у рамках спеціалізованої програми “Уроки історії”. Завданням сайту є донесення правди про Голодомор до народу України, створення умов для визнання Голодомору актом геноциду проти української нації на міжнародному рівні, а також підтримка різних проектів, які сприятимуть формуванню фундаментальної науково-дослідної бази з вивчення різних аспектів історії Голодомору.

th_IMG_0521.jpgth_IMG_0534.jpgth_IMG_0520.jpg

th_IMG_5973.JPG.jpgth_IMG_0529.jpgth_IMG_0535.jpg