«4К-школа GENIUS OLYMPIAD UKRAINE» бути!!!

355617993_854583409538737_1300974965338738168_n

Вчора відбувся розгляд проєктів на виділення грантів Черкаського міського голови у галузі загальної середньої освіти м. Черкаси. Цей конкурс проводиться вперше в рамках Міської програми розвитку загальної середньої освіти м. Черкаси на 2022-2027 рр. Гранти надаються педагогічним працівникам комунальних закладів загальної середньої освіти міста Черкаси з метою стимулювання та заохочення використання інноваційних підходів у розвитку загальної середньої освіти та учнівського самоврядування м. Черкаси. Відповідно до міського бюджету, на фінансування проєктів передбачено 300 000 грн. Загалом на розгляд Конкурсної комісії претенденти подали 25 проєктів, з них 6 – на отримання навчального продукту та 19 – на проведення освітніх івентів. Цього року було обрано 11 проєктів, які будуть реалізовані до кінця фінансового року. Від Нашої школи був заявлений один проєкт «4К- школа GENIUS OLYMPIAD UKRAINE», керівником і авторкою є вчителька біології нашої школи Людмила Довгаль. В результаті напружених перегонів наш проєкт отримав одноголосну підтримку конкурсної комісії. Умовами участі у конкурсі була обов’язкова підтримка заявника самоврядуванням школи та педагогічною радою. Тому на учнів, які будуть реалізовувати проєкт на чолі з шкільним самоврядуванням, очікують інноваційні освітні івенти, що допоможуть розвинути та прокачати всі навички ХХІ століття та дозволять підготувати ще якісніші проєкти до сезону GENIUS OLYMPIAD UKRAINE 2024! Слідкуйте за шкільними екаунтами у соцмережах та ловіть форму на реєстрацію у проєкті!
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!