16 жовтня — Всесвітній день здорового харчування

кут

Однією зі стратегічних цілей, визначених Національною стратегією розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі є розбудова системи харчування, формування культури харчування  та правильних  харчових звичок.
У школі традиційно відбуваються уроки присвячені здоровому харчуванню. Без уваги не залишився і сьогоднішній день. Для учнів  6А і 6Б класів був проведений тематичний урок – практикум «Складання збалансованого щоденного меню», під час якого школярі не лише дізналися про калорійність та харчову цінність страв, а й розробили власне збалансоване щоденне меню. Активісти проєкту «Healthy schools» довгий час працювали над проєктною роботою «Тарілка здорового харчування» та «Healthy Food – Healthy Kids» і протягом дня під час перерв пропагували свої напрацювання. Учні початкових класів також долучилися до відзначення Всесвітнього дня здорового харчування. Їхній увазі був запропонований тематичний урок «Корисні фрукти». Кожен клас презентував фрукт запрошуючи посмакувати своїх друзів з паралельних класів. Яке розмаїття кольорів, ароматів панувало в школі від екзотичних фруктів до традиційних яблук. Превагу учні надали традиційним яблукам .
Адже наші учні знають :  «Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе.  Це прагнення до здорового і тривалого життя.»
Бережімо себе і харчуймося правильно!