Європейський туризм на мапі Черкащини

IMG_5076

Учениця 9Б класу Лілія Шевченко виборола І місце у обласному фестивалі-конкурсі «Європейський туризм на мапі Черкащини». Дівчина здобула перемогу у номінації «Есе», написавши його на тему «Європейські цінності у моїй школі» де розповіла про толерантне відношення до людей з особливими потребами. Допомагала Лілії у роботі координатор Євроклубу «Співдружність» Костенко В.В. Нагородження проходило у Черкаському національному технологічному університеті де переможці отримали грамоти та подарунки.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають Лілію Шевченко та координатора Євроклубу «Співдружність» Вікторію Валеріївну Костенко з вагомою перемогою та бажають подальших успіхів у впровадженні в нашій школі Європейських цінностей.
До відома. Фестиваль-конкурс «Європейський туризм на мапі Черкащини» проходив з метою поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України, впровадження європейських цінностей серед учнівської молоді віком від 14 років (9-11 класи), виявлення та підтримки молодих талантів, надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал, формування високої індивідуальної етичної культури, духовного збагачення особистості.