День боротьби зі СНІДом

СНІД

1 грудня весь світ відзначає міжнародний день боротьби зі СНІДом, тому шкільна родина долучилася до важливої всесвітньої проблеми. Із самого ранку у фойє школи учасники волонтерського клубу «Вектор» пропонували всім бажаючим приєднатися до акції «Стрічка проти СНІДу». Почепивши червону стрічку – небайдужі учні, вчителі та батьки, підтримали людей що хворіють на СНІД. Психологічна служба школи провела онлайн-тестування «Що я знаю про СНІД». Ознайомитися з результати тесту, учні та вчителі мають змогу за допомогою QR-коду. У рекреації другого поверху була презентована виставка проектів на профілактичну тематику «Життя – найвища цінність». В 4-х класах практичний психолог Литовченко Т.С. провела заняття з елементами тренінгу «Діти та ВІЛ/СНІД». Соціальний педагог Харченко Я. Ю. з учнями 11-Б класу опрацювала пам’ятку «ВІЛ/СНІД – ти маєш знати!». «На інформаційних годинах з теми «Все про СНІД», що провела вчитель основ здоров’я Сокур О.І., школярі дізналися про низку профілактичних заходів, які допоможуть зберегти своє життя і здоров’я від небезпечної хвороби. Учні 10-А класу стали учасниками заходу по боротьбі за СНІДом, що відбувся у міській бібліотеці імені Лесі Українки.
До відома. СНІД, або Синдром набутого імунодефіциту — сукупна назва уражень, що відбуваються на III—IV клінічних стадіях інфекції, яку спричинює вірус імунодефіциту людини (ВІЛ). Загальноприйнятою назвою хвороби на сьогодні є ВІЛ-інфекція. ВІЛ уражає імунну систему людини, знижуючи при цьому протидію організму різним ВІЛ-асоційованим захворюванням.

r23r412