Дебатний турнір «Черкаси-2018»

Изображение_053

Команда клубу «Статус» посіла ІІІ місце у міському дебатному турнірі «Черкаси-2018». Учні 9А класу Аліна Коваль, Евеліна Ігнатьєва, Анна Іноземець, Владислав Ігнатенко (керівники Восколович Ж.Ю., Сотуленко О.Ю.) змагалися з теми «Історичні міфи сприяють вивченню історії». У турнірі брали участь 17 команд з Черкас, Червоної Слободи та Золотоноші. За час турніру кожна команда зіграла дві гри – в ролі «Ствердження» та «Заперечення». Після цього кожна команда пройшов обов’язковий  раунд імпровізації, для підготовки до якого команди мали 15 хвилин. У фіналі команди грали теж раунд імпровізації на тему «Фізкультура – краща за дебати».
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають команду «Статус» та їх керівників Жанну Юліївну Восколович, Олександра Юрійовича Сотуленка зі значним досягненням та бажають подальших успіхів у дебатних турнірах.