«Заради здорових і радісних школярів»

цц

Раді повідомити Вам гарну новину: школа продовжує участь у проекті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це унікальна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation і має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.
Отже, протягом навчального року ми маємо реалізувати план здорових активностей, серед яких міні-проекти, флешмоби, челенджі, акції, вікторини, змагання, «вітамінні буми», марафони, майстер-класи, квести, тренінги, втілення дизайнерських задумів та ще багато-багато заходів задля збереження і примноження найціннішого – ЗДОРОВ’Я наших учнів! Перед нами відкривається грандіозна панорама діяльності, зіткана з різних напрямків (харчування, здоровий спосіб життя, фізичний розвиток, психо-емоційний стан, безпечна поведінка, профілактика захворювань, екологія, “здоровий” дизайн тощо), і досягнути бажаних результатів ми зможемо лише разом.
Додатковим мотиваційним фактором для участі є обіцяна організаторами грошова винагорода фіналістам пректу для закупівлі обладнання для STEM-лабораторій.
Разом ми можемо зробити більше заради здорових і радісних школярів!
Долучайтесь!
Координатор проекту вчитель основи здоров’я Сокур Оксана Іванівна