Європейський день мов

794710_w_300

Сьомий рік поспіль школа відзначає Європейський день мов. Це свято яке не просто нагадує про те, що існує багато мов, але ще й спонукає школярів вивчати їх. Подібні святкування розширюють світогляд учнів, виховують толерантне ставлення до всіх націй та народів, допомагають розуміти важливість вивчення іноземних мов. День розпочався інтерактивною грою «Яку мову Ви знаєте» від членів шкільного євроклуба «Співдружність», під час якої учні, батьки та вчителі школи віталися та писали привітання на різних європейських мовах. Це неймовірно скільки мов знає наша шкільна родина. У переліку мов навіть є японська та корейська, і хоча це не європейські мови, але діти з великим задоволенням ділились своїми знаннями та проявляли не аби яку цікавість до мов світу. На перервах учні школи брали участь у цікавих квестах «Визначні місця європейських країн», «Відгадай прислів’я». Учні 5-11-х класів стали учасниками караоке «Світові хіти», де співали пісні на різних іноземних мовах. Старшокласники взяли участь у брейн-ринзі «Що ти знаєш про Європейські мови». Інформаційно-насичену віртуальну подорож до Франції підготували учні 10-А класу, під час якої всі охочі знайомились з родзинками цієї європейської країни. Акцію «Скажімо: Дякую за Мови без кордонів» провели учні 5-А класу. Школярі початкової школи стали учасниками цікавої гри «Про казки та приказки Німеччини». Протягом дня в рекреаціях школи працювала виставка проектів та лепбуків під назвою «Багато мов – одна родина».
До відома: Європейський день мов — свято, що відзначається 26 вересня. Проголошене Радою Європи під час Європейського року мов 6 грудня 2001-го. Основна мета — заохочення вивчення мов як у школах, так протягом усього життя людини, при цьому поняття європейських мов мається в ширшому сенсі, аніж сукупність офіційних мов країн-членів ЄС.