Веселковий тиждень

12

День перший В початковій школі розпочався веселковий тиждень. Понеділок виявився дуже сонячним і яскравим, адже він був жовтим. Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих. Жовтий – потреба у перспективах, надіях на краще. Колір творчості і життєздатності. Розпочали день учні 1-х класів з вивчення мирилок, висловів про дружбу. Цікавий захід «Подорож країною дружби» відбувся серед учнів 4-Б кл. класовод Осадча І.В. У 2-А класі діти разом з класоводом Григоренко М.О. демонстрували, що «Дружити- це чудово». Учні 2-Б кл. інсценували казку «Вередлива гусінь» для діток з груп подовженого дня. Соціальний педагог Харченко Я.Ю. організувала арт-майданчик по виготовленню листівок-підтримок для онкохворих діток. Вся початкова школа працювала під гаслом «Дружба – найцінніший скарб». Протягом дня діти залюбки гралися, вивчали мирилки, співали пісні про дружбу, фотографувалися, визначали найяскравіший образ. День минув швидко і весело.

[Галерею не знайдено]