Веселковий тиждень

кут

День четвертий Четвер сьогодні зафарбувався у синій колір. У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися учні початкових класів. Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції та здоров’я. Він стимулює мислення. А як красиво він виглядає! Цей день промайнув під гаслом « Якщо дитика сміється, то в ній здорове серце б’ється» .Розпочали першокласники переглядом мультфільму «Абетка здоров’я» та спілкувалися на тему «Здорове харчування». Учні 2-Б класу організували свято картоплі «Другий хліб» з класоводом Остапенко С.П. Цікаво і захоплено пройшов квест «Здоровим бути кльово», організатором якого була Григоренко М.О. Гостра спортивна боротьба, яка відбувалася під час змагань серед учнів 1-х та 2-х класів, які організували і провели Вербицький С.В. та Нечипоренко С.О., викликають любов до спорту, бажання зміцнювати своє здоров’я. Галявину психологічної розгрузки та кімнату довіри створила психолог Литовченко Т.С., де дітки мали відверті розмови та піднімали свій настрій сеансами сміхотерапії. День пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з обличь дітей.