Веселковий тиждень

кут

День третій А середа у нас була днем червоним. Яскравим, чарівним, неповторним… Недарма червоний асоціюється з вогнем, енергією, коханням. Він  надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію. День проходив під гаслом «Книга домчить до будь-яких берегів». Протягом дня учні початкової школи демонстрували читацькі вміння, декламували вірші на створеному читацькому майданчику, малювали казкових персонажів та мали змогу пройти бібліо та казкотерапію, яку проводила психолог Литовченко Т.С. Учні 1-Б классу з класоводом Сіденко Л.М. влаштували гру-змагання «Казка в гості до нас завітала», де діти розповідали про улюблених казкових героїв. У 2- І класі діти теж люблять казки. Сьогодні вони з великим задоволенням разом з вчителем Шевченко Н.А. мандрували стежками улюблених казок, презентуючи виготовлені артбуки. Це була захоплююча подорож. Учні 3-А класу створили арт-майстерню «Діти-дітям», де показали майстер-клас по виготовленню закладинок  для книжок разом з учнями 1-А класу під керівництвом класоводів Дзюби А.О. та Гаражун Л.В. Учні працювали у командах  дружньо та цілеспрямовано. Сьогодні ми мали змогу переконатися у цьому. Захопленню та гарному настрою не було меж.