Весела наука

вес_нау

Учениця 8-А класу Анна Іноземець взяла участь у X Всеукраїнському конкурсі  проектів з інформатики «Весела наука». Конкурс проходив у Одесі.

Анна представила анімаційний проект «Життя краплинки». У властивій їй манері, восьмикласниця розповіла про фізичні та хімічні властивості води, продемонструвала кругообіг води у природі. За підсумками конкурсу Анна виборола третє місце, за що була нагороджена дипломом та бронзовою медаллю. Метою конкурсу було підвищення інтересів учнів до вивчення інформатики та використанню інформаційних технологій в освіті, надання можливості обдарованим школярам виразити себе, проявити свій талант, показати свої вміння та навички.

Адміністрація школи, шкільний парламент, учні, вчителі щиро вітають Анну Іноземець та вчителя інформатики Олексія Борисовича Задиранова з черговою перемогою та бажають подальших успіхів у розвитку інформаційних технологій.

До відома. Конкурс проводився на базі Одеської школи-ліцею «Чорноморський». У цьому році в ньому взяли участь представники 125 шкіл з 72 населених пунктів України. Серед них: Київ, Луцьк, Полтава, Шостка, Черкаси, Вінниця, Коломия, Рівне, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Одеса і багато інших.