Україна – це Європа!

Європа куток

Вкотре традиційно шкільна родина відзначає День Європи. Цього річ  святкування співпало з Днем вишиванки, тому шкільне самоврядування запропонувало провести день під гаслом «Україна –  це Європа!».
Найактивнішими в плануванні та організації  стали учасники шкільного євроклубу «Співдружність» на чолі з координатором  Костенко В.В. Вони оформили стенд «Дні Європи в Україні» та презентували свою роботу, запрошуючи учнів наступного року приєднатися до євроклубу.
Учні початкової школи виставили малюнки « Подорожуємо країнами Європи». Для учнів 5-11-х класів члени євроклубу провели цікавий країнознавчий квест «Галопом по Європі»,  під час якого учні не лише знайомились з країнами Європи, а й мали змогу дізнатись багато цікавих фактів про культуру та традиції європейських країн. Школярі 7-8-х класів взяли участь у конкурсі «Знайди пару», метою якого було познайомитись з мовами європейських країн. Крім того протягом дня в коридорах школи та у вестибюлі відбувалась презентація країн Європи, яку організували класні колективи 1-11-х класів. Тож шкільна родина мала змогу заочно мандрувати європейськими країнами. Для учнів 5-6-х класів в актовій залі школи відбулась презентація програми «Etwinning», координатор Войцеховська О.В. Під час зустрічі учасники програми, учні 6-А класу, представили свою роботу  та запросили всіх бажаючих долучитись до них. Учні старших класів взяли участь у  Всеукраїнській on-line грі «Що?Де?Коли?».  Шкільна родина долучилась до Дня вишиванок  на згадку про який протягом дня відбувалось фотографування.
Святкування завершилось флешмобом « Україна – це Європа!», під час якого бажаючі учні 1-11 класів та вчителі підтримали європейські цінності.