Школа вдячна меценатам

12

Сподівання Анни Іноземець взяти участь у міжнародному конкурсі «Infomatrix», що відбудеться в Румунії, здійсняться! Це стало можливо завдяки фінансової підтримки Громадської ініціативи «Нові Люди Черкас» та черкаському ІТ-кластеру. На урочистостях, що відбулися у школі, сертифікат на поїздку Анні вручили співзасновник кластеру, лідер громадської організації «Нові Люди Черкас» Віктор Миколайович Євпак,  керівник кластеру Анастасія Анатоліївна Негода та керівник компанії Everlabs Олег Михайлович Пасько.

Директор Тетяна Єгорівна Ткаченко від імені всієї шкільної громади подякувала меценатам за підтримку та підкреслила, що розумні та талановиті діти це майбутнє нашої держави. Ми щиро вдячні меценатам за підтримку обдарованої молоді у галузі сучасних технологій, які є найперспективнішими в наш час, та розраховуємо на подальшу тісну співпрацю, а Анні бажаємо гідно представити Україну на міжнародному конкурсі.

До відома. Анна Іноземець перемогла у фіналі XVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт». У номінації «Анімація» із проектом «Мама – не просто слово» учениця школи виборола І місце. Анна вдруге отримала запрошення представляти Україну у Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів «INFOMATRIX 2017», що проходитиме наприкінці квітня у Румунії.