Пункт Незламності

Пункт_незламності

На базі нашої школи працює «Пункт Незламності». Це місце потрібне для того, щоб в разі екстреної ситуації — відключення електроенергії чи теплопостачання на тривалий час, чи у будь-яких інших критичних ситуаціях в місті, жителі районів могли прийти в місце, де підготовлені на такі випадки умови для тимчасового перебування. В нашій школі «Пункт Незламності» має кімнати відпочинку, матері та дитини, обігріву, дитячий осередок та медичний пункт. В них знаходяться розетки для підзарядки гаджетів, питна вода, чай, кава. Кожен бажаючий може скористуватися якісним Wi-Fi. У разі надзвичайної ситуації «Пункт Незламності» буде працювати цілодобово.
В «Пункті Незламності» здійснюється реєстрація. Просимо мати при собі документи, що засвідчують особу.
Дякуємо за розуміння!
Разом ми сила!