Протидія булінгу

55645кут

Практичний психолог школи Литовченко Т.С. провила для вчителів школи тренінг по подоланню булінгу. Питання здоров’я дітей – фізичного, психічного, морального – одне із пріоритетних. Профілактика насильства, зокрема булінгу – завдання, яке стоїть перед педагогічним колективом школи. Вчителі повинні донести до дитини розуміння того, що насилля є порушенням прав людини, а відтак – попередити його.
Під час тренінгу вчителі переглянули відео про булінг у дитячому колективі, його причини та наслідки. Практичний психолог використала ситуаційні вправи, які дали змогу ознайомитися із рекомендаціями та порадами щодо протистояння булінгу у школі. За підсумками тренінгу педагоги виробили рекомендації та пам’ятки для учнів.
До відома. Булінг – це специфічна форма агресивної поведінки, коли учень повторно чи постійно зазнає негативних дій з боку одного чи більше інших учнів. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення.