Проект Do like Olympians

dolikeolimpians-1-1

У школі відбулася презентація всеукраїнського проекту Do like Olympians, який проходить за підтримки Національного олімпійського комітету України спільно із The Coca-Cola Foundation.В рамках проекту Do like Olympians гості демонстрували школярам соціальні короткометражні фільми, що розкривають особливості семи олімпійських цінностей, серед яких: повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість. Денис Нечипоренко( майстер спорту України з легкої атлетики) та Софія Новіцька (майстер спорту України зі стрільби з лука провели активну розминку) провели для учнів 1-х класів ранкову зарядку, під час якої зарядили дітей позитивом та мотивували їх до занять спортом. З посмішками на обличчі та завзятістю в очах учні активно повторювали вправи за спортсменами. Всіх учасників заходу відзначили подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.