Перемоги юних науковців

ман

Котрий рік поспіль учні школи є активними учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН. Цього року учні школи вибороли 6 перемог на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН. Перші місця отримали: Анастасія Негрій (11А) у відділенні: «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція: «Зарубіжна література» з роботою «Вустами блазня: наративні стратегії» ( науковий керівник Чернуха В.С.); Анна Іноземець (11А) у відділенні: «Хімія і біологія», секції: «Хімія» з роботою «Інтенсифікація очистки стічної води з використанням кавітаційних процесів» ( науковий керівник Будавіцька С.В.) ; Анастасія Дорофєєва (9А) у відділенні: «Хімія і біологія», секції: «Валеологія» з роботою «Деякі особливості адаптації першокласників, що навчаються за освітніми програмами НУШ-2 та науково-педагогічного проекту «Інтелект України» та Нікіта Товстопят (11Б) у відділенні: «Екологія та аграрні науки», секції « Охорона довкілля та раціональне природокористування» з роботою «Проект автономної станції водоочищення для окремого домогосподарства з використанням пет-кришок, як носіїв біоплівки» ( науковий керівник Довгаль Л.В.). Другі місця посіли Аліна Коваль (11А) з роботою «Становлення краєзнавчого руху на Черкащині( на прикладі Черкаської організації національної спілки краєзнавців України)» у відділенні: «Історія», секція: «Історичне краєзнавство» ( науковий керівник Парначова Н.В.); Босенко Владислав (10А) з роботою «Дослідження негативного впливу домішок атмосферного повітря на стан здоров’я волосся людини» у відділенні: «Хімія та біологія», секція «Медицина» (науковий керівник Клименко О.І.) . Усі учасники будуть представляти свої роботи на обласному етапі, де змагатимуться за можливість представляти наукові роботи на Всеукраїнському рівні.
Вітаємо з яскравою перемогою та бажаємо успіхів на обласному етапі!