Наші кращі дебатери

Изображение_072

Команда дебат-клубу «Статус» взяла участь у міському дебатному турнірі «Черкаси – 2017». Нашу школу представляли учениці 11Б класу Наталія Коломієць, Вікторія Маломуж та Аліса Фартушня (керівник команди Восколович Ж.Ю.). Учасники змагалися у Всесвітньому шкільному форматі (україномовний трек) в старшій лізі. В перших двох турах дебатували з теми «Навчання української молоді за кордоном сприяє розвитку України». Наші спікери вибороли впевнену перемогу та вийшли у фінал. На підготовку до фінальної гри команди отримали всього по п’ятнадцять хвилин  до дебатів з теми «Краса врятує світ». За результатами жеребкування наші дівчата відстоювали позицію заперечення. Команда блискуче виступила у фіналі та виборола  І місце. Наталія Коломієць була визнана кращим спікером команди старшої ліги.

Вітаємо з перемогою. Так тримати!

img-0b09c58165fdccfff857181cb211372b-v