Наші кращі дебатери
![Изображение_072](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2017/10/Изображение_072-300x191.jpg)
Команда дебат-клубу «Статус» взяла участь у міському дебатному турнірі «Черкаси – 2017». Нашу школу представляли учениці 11Б класу Наталія Коломієць, Вікторія Маломуж та Аліса Фартушня (керівник команди Восколович Ж.Ю.). Учасники змагалися у Всесвітньому шкільному форматі (україномовний трек) в старшій лізі. В перших двох турах дебатували з теми «Навчання української молоді за кордоном сприяє розвитку України». Наші спікери вибороли впевнену перемогу та вийшли у фінал. На підготовку до фінальної гри команди отримали всього по п’ятнадцять хвилин до дебатів з теми «Краса врятує світ». За результатами жеребкування наші дівчата відстоювали позицію заперечення. Команда блискуче виступила у фіналі та виборола І місце. Наталія Коломієць була визнана кращим спікером команди старшої ліги.
Вітаємо з перемогою. Так тримати!
![img-0b09c58165fdccfff857181cb211372b-v img-0b09c58165fdccfff857181cb211372b-v](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/10841__640x480_img-0b09c58165fdccfff857181cb211372b-v.jpg)