Наша школа – наша родина

В_куток

Проект «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу». З кожним роком школа змінюється та набуває нових рис. Змінюється не тільки її внутрішня сутність, а й покращується зовнішній вигляд. Завдяки клопіткої роботи учнів, батьків, вчителів та технічних працівників у цьому навчальному році засяяв сонечком та всіма кольорами веселки парадний вхід у школу, квіти знайшли нову домівку в сучасних вазонах, а стіни закликають малюків вивчати абетку та таблицю множення. Проект  «Розвиток соціальної згуртованості» об’єднав  усіх учасників навчально-виховного процесу в єдиний монолітний колектив. Мандруючи коридорами школи ми бачимо, як батьки разом з учнями та вчителями розмальовують стіни, учні та технічні працівники пересаджують квіти у нові вазони та щоденно за ними доглядають.

Зміни у школі відбуваються поступово, але вже ми маємо позитивні результати по згуртуванню всієї нашої громади.