Міжнародне визнання Анни Іноземець

Iноземец_

Учениця 8А класу Анна Іноземець перемогла у фіналі XVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт». У номінації «Анімація» із проектом «Мама – не просто слово» дівчина виборола І місце. Анна вдруге отримала запрошення представляти Україну у Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів «INFOMATRIX 2017», що проходитиме наприкінці квітня у Румунії.

До відома:  у минулому році Анна  в номінації «Анімація» із проектом «Анімаційний ролик «Байдужість – шлях до загибелі нашого світу» посіла ІІ місце у фіналі XV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт. Але найголовніше досягнення Анни – бронзова медаль міжнародного конкурсу «Інфоматрікс – 2016».
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Анну Іноземець з перемого, підтримують її творчі починання та закликають всіх небайдужих надати Анні спонсорську допомогу, щоб вона мала можливість прославляти наше місто та Україну на міжнародному рівні.

Прохання звертатися із спонсорськими пропозиціями: e-mail ckschool3@ukr.net , т. 37-20-87 (приймальня директора)