Ми за безпечний інтернет-простір!!

IMG_7807

#SaferInternetDay2020 День перший Сьогодні стартував Тиждень безпечного Інтернету. Із самого ранку в фойє школи були розміщені логотип, розроблений спеціально до цього свята ученицею 11-А класу Юдаковою Ольгою, незвичайна ваза, на якій учні школи минулого року сформулювали правила поведінки в мережі і тепер мають можливість перевірити чи дотримуються вони їх. Відкрили тиждень учні 2-А,Б класів, які разом із вчителями інформатики Орленко А.О. та Пруденко В.В. відправилися в подорож безпечним Інтернетом від компанії Дісней. Учні 5-х класів плідно провели час на вимушених канікулах та підготували лепбуки, в яких зібрали всю необхідну інформацію про Всесвітнє павутиння та про те, як можна уникнути небезпеку в ньому. Для учнів 7-х класів в актовій залі була проведена тематична інформаційна година «Булінг в соціальних мережах та його наслідки». На прикладах соціальний педагог Харченко Яніна Юріївна та практичний психолог Литовченко Тетяна Сергіївна розповіли про причини і наслідки булінгу, а також ознайомили школярів із шляхами уникнення цькування в Інтернеті. На інформаційних годинах класні керівники 2-11-х класів розширили знання учнів про безпечне користування інтернетом.