Майстерня сталого розвитку

IMG_7894

До Всесвітнього дня навколишнього середовища розпочала роботу «Майстерня сталого розвитку». До нас завітав представник французької компанії «БЕТЕН Енженьєрі» Квентін Буланже. На урочистій лінійці всіх присутніх привітала заступник директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Бакланова М.Л. Серед гостей заходу були Тимур Баштаєв – енергоменеджер Департаменту економіки і розвитку міста та менеджери проекту «БЕТЕН Енженьєрі» в Україні Артур Шевчук та Каріна Мусіна. В урочистої обстановці було відкрито роботу «Майстерні сталого розвитку». Учні взяли участь у майстер-класі «Мобільний сад», цікавих конкурсах, вікторинах, змаганнях та навчилися робити компост. Переможці конкурсів отримали солодкі нагороди.
До 1 вересня для переробки органічних відходів компанія «БЕТЕН Енженьєрі» подарує школі компостер, який буде пресувати та переробляти відходи у органічні добрива. Також ми отримуємо контейнери для роздільного збору сміття.
Наша школа має добрі традиції у роботі в проектах по збереженню навколишнього середовища, тому ми завжди долучаємося до акцій по його збереженню. Ми сподіваємося, що спільна робота з французької компанії «БЕТЕН Енженьєрі» поглибить світогляд школярів та дасть можливість покращить екологічний стан нашого міста.
До відома: З листопада минулого року, за фінансової підтримки уряду Французької республіки, в рамках програми FASEP, запущений перший пілотний проект в Україні з комплексної оптимізації системи утилізації та переробки відходів у місті Черкаси. Проект у сфері сталого розвитку «Сортуй сміття у родині, допоможи розвиватись Україні» започаткований компанією «БЕТЕН. Енженьєрі».