Досягнення

2017 РІК

І м. – міський фестиваль “Мистецький дивокрай Черкащини” (драматичні колективи)

І м. – міський фестиваль ” Мистецький дивокрай Черкащини ” (гумор, Макаренко Нікіта 4А )

І м. – міський конкурс інсценованих творів із зарубіжної літератури

І м. – міський конкурс інсценізацій байок Леоніда Глібова

ІІ м. – міський фестиваль ” Мистецький дивокрай Черкащини ” (гумор, Опарін Ілля 9Б)

ІІ м. – міський фестиваль ” Мистецький дивокрай Черкащини ” (гумор, Натура Денис)

ІІ м. – міський фестиваль дружин юних пожежників

ІІІ м. – міський фестиваль ” Мистецький дивокрай Черкащини ” (гумор, Бабієнко Владислав 9Б)

2016 РІК

І м. – міський фестиваль “Мистецький дивокрай Черкащини” (драматичні колективи)

І м. – міський фестиваль ” Мистецький дивокрай Черкащини ” (гумор, Опарін Ілля 8Б )

І м. – міський конкурс із світової літератури ”Моя улюблена поезія” (Натура Денис, 10А)

І м. – міський конкурс читців  поезії Івана Франка (Опарін Ілля 9Б, Натура Денис 11А)

ІІ м. – міський конкурс читців  поезії Лесі Українки (Опарін Ілля, Бабієнко Владислав, Кривич Ілля 8Б)

ІІІ м. – міський фестиваль ” Мистецький дивокрай Черкащини ” (гумор, Ігнатенко Владислав, 7А )

Лауреати міського кубка дружин юних пожежників

2015 РІК

І м. – обласний конкурс читців поезії Михайла Драй-Хмари (Опарін Ілля 7Б)

І м. – міський фестиваль “Україна – єдина країна” (драматичні колективи)

І м. – міський фестиваль ” Україна – єдина країна ” (читці, Опарін Ілля, Кривич Ілля 7Б, Ігнаттенко Владислав 6А )

І м. – міський конкурс інсценованих творів із зарубіжної літератури серед учнів 5-8 класів

І м. – міський конкурс читців  поезії Василя Симоненка (Опарін Ілля, Кривич Ілля 7Б, Олійник Артем 9Б)

І м. – міський конкурс читців монологів світової літератури (Кізко Віталій, 9Б)

ІІ м. – міський конкурс інсценованих творів серед учнів 5-7 класів

ІІІ м. – міський фестиваль “Обери свою професію”

2014 РІК

IІ м. – Всеукраїнський фестиваль «Наш Шевченко» (Коробко Павло, 11А)

І м. – міський фестиваль «Грайлива Веселка» (драматичні колективи)

І м. – міський фестиваль «Грайлива Веселка» (гумор, Коробко Павло, 11А)

І м. – міський фестиваль «Грайлива Веселка» (гумор, Соломаха Вікторія, 6А, Опарін Ілля, Кривич Ілля, 6Б)

І м. – міський конкурс інсценізацій «У світі пригод»

І м. – міський конкурс читців «Золоті зерна поезії Шевченка» (Коробко Павло, 11А)

Ім. – міський конкурс читців поезії В. Симоненка (Опарін Ілля, Кривич Ілля, 7Б, Олійник Артем, 9Б)

Ім. – міський конкурс читців монологів світової літератури (Кізко Віталій,9Б)

ІІ м. – міський фестиваль «Грайлива Веселка» (читці, Коробко Павло, 11А)

ІІІ м. – міський фестиваль дружин юних пожежників

ІІІ м. – міська гра «Що? Де? Коли?»

ІІІ м. – міський фестиваль “Обери свою професію”

Лауреати міського екологічного фестивалю «Свіжий вітер»

2013 РІК

IІ м. – Всеукраїнський фестиваль «Наш Шевченко» (Коробко Павло, 10А)

IІ м. – Всеукраїнський фестиваль «Наш Шевченко» (Казновський Євген, 5Б)

IІІ м. – Всеукраїнський фестиваль «Наш Шевченко» (Ковтун Богдан, 11Б)

І м. – обласний конкурс читців поезії Василя Симоненка (Коробко Павло, 10А)

ІІ м. – обласний конкурс читців поезії Василя Симоненка (Олійник Артем, 7Б)

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (читці, Коробко Павло, 10А)

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (солісти-вокалісти, Білоус Анастасія, 10А)

І м. – міський конкурс інсценізацій «Жінці, матері присвячується»

І м. – міський конкурс читців «Золоті зерна поезії Шевченка» (Коробко Павло, 10А)

І м. – міський конкурс читців поезії Марини Цвєтаєвої  (Коробко Павло, 10А)

І м. – міський конкурс читців поезії Федора Тютчева  (Коробко Павло, 11А)

ІІ м. – міський конкурс читців «Золоті зерна поезії Шевченка» (Ковтун Богдан, 11-Б)

ІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (читці, Ковтун Богдан, 11Б)

ІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (гумор, Коробко Павло, Вовчок Іван, 10А)

ІІ м. – міський КВН із профорієнтації Випускник – 2013

ІІ м. – міський фестиваль дружин юних пожежників

ІІ м. міська гра «Що? Де? Коли?»

ІІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (гумор, Ковтун Богдан, 11Б)

ІІІ м. – міський квест “Тарасові шлях”

ІІІ м. – міський фестиваль “Обери свою професію”

Лауреати міського фестивалю «Весь світ – театр»

2012 РІК

I м. – Всеукраїнський конкурс на кращий літературний твір (Олійник Артем 7Б)

І м. – обласний конкурс читців поезії Василя Симоненка (Олійник Артем 6Б)

І м. – обласний конкурс читців поезії Тараса Шевченка (Коробко Павло 9А)

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (драматичні колективи)

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (читці, Коробко Павло, 9А)

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (гумор, Коробко Павло, 9А)

ІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (гумор, Ковтун Богдан, 10Б)

ІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (гумор, Вовчок Іван, 9А)

ІІ м. – міський конкурс інсценованих творів серед учнів 5-7 класів

ІІ м. – міський КВН із профорієнтації Випускник – 2012

ІІІ м. – міський конкурс мультимедійних презентацій Ф. М. Достоєвського (Івченко Ольга, Тарасюк Анна-Марія 10Б)

ІІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (дуети, Терещенко Лілія, Козей Аліна, 11Б)

ІІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (вокал, Білоус Анастасія, 9А)

ІІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (вокал, Шевченко Лілія, 3Б)

III м. – районня спартакіада “Червоний хрест”

Лауреати Всеукраїнського фестивалю екологічних театрів.

Лауреати міського фестивалю “Поетичні витівки”

2011 РІК

І м. – обласний конкурс читців поезії Василя Симоненка (Коробко Павло, Вовчок Іван, Кулик Денис 8А)

І м. – обласний конкурс читців поезії Тараса Шевченка (Коробко Павло 8А)

І м. – обласний конкурс читців сучасної та класичної української поезії (Коробко Павло, Вовчок Іван, Кулик Денис 9А)

ІІІ м. – обласний конкурс “Таланти багатодітної родини” (музичні інструменти, Петрушенко Сергій, 9Б)

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (драматичні колективи)

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (читці, Коробко Павло, Вовчок Іван, 8А)

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (гумор, Ковтун Богдан, 9Б)

І м. – міський конкурс читців поезії Василя Симоненка (Коробко Павло, Вовчок Іван, Кулик Денис 8А)

І м. – міський КВН із профорієнтації Випускник – 2011

І м. – міський конкурс екологічних казок “У країні ЕКОландії…”

І м. – міський конкурс “Таланти багатодітної родини” (музичні інструменти, Петрушенко Сергій, 9Б)

І м. – міський конкурс “Таланти багатодітної родини” (вокал, Терещенко Лілія, Козей Аліна, 10Б)

ІІ м. – міський фестиваль дружин юних рятувальників-пожежників

ІІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (дуети, Андрій та Іван Мандрікови 4А)

ІІІ м. – міський конкурс “Таланти багатодітної родини” (вокал, Перун Вікторія, 9Б)

Лауреати Всеукраїнського фестивалю екологічних театрів.

2010 РІК

І м. – міський конкурс літературно-музичних композицій

ІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (драматичні колективи)

ІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (гумор, Коробко Павло, Вовчок Іван, Кулик Денис 7А)

ІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (вокал, Білоус Анастасія 7Б)

ІІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (гумор, Ковтун Богдан, 8В)

ІІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (дуети, Андрій та Іван Мандрікови 3А)

ІІІ м. – міський конкурс читців класичної української поезії (Макаренко Вікторія, 9Б)

Дипломант міського конкурсу читців поезії Василя Симоненка (Голуб Марія 11А)

Дипломант міського конкурсу читці поезії Олександра Блока (Ковтун Богдан, 9Б)

2009 РІК

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (драматичні колективи)

І м. – міський конкурс читців (Ковтун Богдан, 8В)

ІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (гумор, Ковтун Богдан, 7В)

ІІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (вокал, Білоус Анастасія 6Б)

ІІІ м. – міський фестиваль дружин юних рятувальників-пожежників

ІІІ м. – міський конкурс читців сучасної української поезії (Марина Хоменко 11А)

2008 РІК

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (драматичні колективи)

І м. – міський конкурс патріотичної пісні

І м. – міський конкурс інсценованих творів серед 5-7 класів

ІІ м. – міський конкурс “Чарівниця” (Гук Катерина, 7А)

ІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (гумор, Ковтун Богдан, 6В)

ІІІ м. – обласний конкурс екологічних агітбригад

ІІІ м. – міський конкурс інсценованих творів 8-10 класів

ІІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка” (читці, Кононенко Аліна, 10А)

ІІІ м. – міський фестиваль дружин юних рятувальників-пожежників

2007 РІК

ІІм. – обласна гра “Лідер”

І м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Драматичні колективи”

І м. – міський конкурс читців (5-6 кл.) – Максим Кальченко

ІІ м. – міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Читці” – Роман Сургучов, Артем Тарариков

ІІ м. – міський конкурс читців (10-11 кл.) – Роман Сургучов

ІІІ м. – міський конкурс читців (8-9 кл.) – Марина Хоменко

Лауреати міського конкурсу екологічних агітбригад

2006 РІК

І м.—міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Драматичні колективи”

І м.—міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Читці” – Роман Сургучов, Артем Тарариков

І м.—міський конкурс інсценованих творів (10-11 кл.)

І м.—міський конкурс інсценованих творів (8-9 кл.)

ІІІ м.—міський конкурс психологічних театрів

Лауреати міського фестивалю юних пожежників.

Лауреати міського конкурсу читців сучасної української поезії—Роман Сургучов.

2005 РІК

І м.—обласна гра “Лідер”

ІІ м.—обласний конкурс екологічних агітбригад

І м.—міський конкурс екологічних агатбригад

ІІ м.—міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Читці” – Роман Сургучов, Артем Тарариков, Дмитро Ніколенко

ІІ м.—міський конкурс інсценованих творів 7 кл.

ІІІ м.—міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Драматичні колективи”

ІІІ м.-міський конкурс інсценованих творів 8 кл.

Лауреати міського конкурсу психологічних театрів, номінація “Краща акторська майстерність”

2004 РІК

І м.—міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Драматичні колективи”

І м.—міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Читці” – Олександр Скічко

І м.—міський конкурс інсценованих творів 5-7 кл

ІІ м.—міський конкурс інсценованих творів 8-9 кл.

ІІ м.—міський конкурс читців (9 кл.) – Роман Сургучов

ІІ м.—міський конкурс читців (10 кл.) – Марія Глущенко

ІІ м.—міський конкурс читців (11 кл.) – Катерина Федоренко

ІІІ м.—міський конкурс “Попелюшка” – Катерина Гук

Лауреати міського конкурсу юних пожежників

Лауреати міського конкурсу психологічних театрів, номінація “Альтернатива”

Лауреати міського конкурсу “Чарівниця”, номінація “Краще привітання” – Марія Скобало

2003 РІК

І м.—міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Драматичні колективи”

І м.—міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Читці” – Роман Сургучов, Дмитро Ніколенко, Артем Тарариков

І м.—міський конкурс читців (5-6 класи) – Олександр Скічко

ІІ м.—міський конкурс патріотичної поезії—Роман Сургучов

ІІ м.—міський конкурс читців (7-8 кл.) – Роман Сургучов

ІІ м.—міський конкурс читців (9-11 кл.) – Дмитро Москаленко

Лауреати міського конкурсу “Чарівниця”, номінація “Краща зачіска” – Марина Стуга

2002 РІК

І м.—міський конкурс інсценованих творів (10-11 кл.)

І м.– міський конкурс читців (5-6 кл.) – Роман Сургучов

І м.—міський конкурс читців української поезії –Марина Кучеренко

ІІ м.—міський конкурс “Духовних основ”, номінація “Драматичні колективи”

ІІ м.—міська гра “Супер-кросворд”

ІІІ м.—міський конкурс інсценованих творів 5-6 к

ІІІ м.—міський конкурс читців 8-9 кл.—Михайло Матвєєв

2001 РІК

ІІ м.—обласна гра “Лідер”

І м.—міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Драматичні колективи”

І м.—міський конкурс інсценованих творів 5-7 кл.

І м.—міський конкурс інсценованих творів 8-9 кл.

І м.—міський конкурс кліпів

І м.– міській конкурс читців 5-7 кл.—Михайло Матвєєв

ІІІ м.—міський фестиваль “Грайлива Веселка”, номінація “Хорове мистецтво”

ІІІ м.—міський конкурс читців 10-11 кл.—Михайло Клименко

Фіналісти міського фестивалю команд КВН

2000 РІК

І м.—обласна гра “Лідер”

І м.—міський конкурс кліпів

ІІ м.—міський конкурс читців—Катерина Палагута

Диплом “Краща дитяча організація міста”

1999 РІК

І м.– міський конкурс інсценованих творів (11 кл)

І м.– міський конкурс інсценованих творів 10 кл

ІІ м.—міський фестиваль юних пожежників

ІІ м.—міська гра “Супер-кросворд”

ІІ м.– міський конкурс інсценованих творів 5-7

ІІІ м.—міський фестиваль інспекторів дор. руху

1998 РІК

І м.—міська гра “Супер-кросворд”

ІІ м.—міський фестиваль дитячої творчості, номінація “Хорове мистецтво”

ІІ м.—міський фестиваль інспекторів дорожнього руху

1997 РІК

І м.—міський фестиваль інспекторів дорожнього руху

І м.—міський конкурс інсценованих творів 8-9 к.

ІІ м.—міський конкурс інсценованих творів 5-7 кл.

ІІІ м.—міська гра “Супер-кросворд”

1996 РІК

І м.—міський конкурс інсценованих творів 10-11

І м.—міський конкурс інспекторів дорожнього руху—агітбригади

Лауреати міського конкурсу “Міс школярка Черкас” – Олена Сівкова, Ольга Лупан