Статут дитячого об’єднання “Країна Пригод”

Затверджене конференцією дитячого об’єднання «Країна Пригод» 25. 09. 2000 року (Протокол №1)

1. Дитяче об’єднання «Країна Пригод» створено на добровільних засадах, об’єднує дітей та підлітків 5-11 класів, має художньо-естетичний напрямок та здійснює свою діяльність у межах Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.

2. Головною метою дитячого об’єднання «Країна Пригод» є згуртування учнів навколо ідей художньо-естетичної творчості  та залучення їх до сценічної діяльності, використання різноманітних форм, методів, програм, що допоможуть розвитку естетичного смаку та прищеплення любові до прекрасного.

3. Дитяче об’єднання «Країна Пригод»  формується на основі колективного та індивідуального членства. Всі його учасники мають рівні права та обов’язки.

4. Керівництво дитяче об’єднання «Країна Пригод» здійснюється двома радами: координаційною та академічною, яким підпорядковані класні осередки.

5. Голови координаційної та академічної рад обираються на загальношкільній конференції об’єднання.

6. Діяльність об’єднання здійснюється у наступних напрямках:

6.1  Розвиток артистичних здібностей та вміння вільно почувати себе на сцені – «Театральна фортеця».

6.2  Розвиток інтелектуальних здібностей – «Олімп інтелектуалів».

6.3  Розвиток комунікативних здібностей та прищеплення почуття гумору – «Палац веселих та кмітливих».

6.4 Розвиток вміння бути ввічливими – «Місто лицарів та прекрасних дам».

6.5  Розвиток музичних та хореографічних здібностей – «Естрадно-танцювальний майдан».

6.6 Розвиток пізнавальних здібностей – «Місце цікавих зустрічей».

7. Рішення дитячого об’єднання «Країна Пригод» не можуть бути скасовані ніякими іншими структурними підрозділами.

8. Членство в дитячому об’єднанні «Країна Пригод» є безкоштовним.

9. Дитяче об’єднання «Країна Пригод»  має супутника – «Країну Барвінкову», що об’єднує учнів 1-4 класів. Кожен класний осередок обирає Головного Барвінка класу, серед яких обирається Головний Барвінок «Країни Барвінкової». Діяльність супутника здійснюється у наступник напрямках:

9.1 Розвиток літературних та акторських здібностей – «Казкова галявина».

9.2 Знайомство з народними звичаями та обрядами – «Калиновий місток».

9.3 Розвиток вокальних здібностей – «Ріка пісенна».

9.4 Розвиток інтелектуальних здібностей – «Місто чомучок».

9.5 Розвиток спортивних здібностей» – «Атлетичний майдан».

9.6 Розвиток художніх здібностей – «Чарівний вернісаж».

10. Дитяче об’єднання «Країна Пригод»  має право представляти свою роботу на міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних заходах.

Положення про координаційну раду дитячого об’єднання “Країна Пригод”

• Координаційна рада обирається на загальношкільних зборах дитячого об’єднання “Країна Пригод”
  • Кожен осередок дитячого об’єднання “Країна Пригод” делегує в координаційну раду по 2 особи
  • Координаційна рада керує дитячим об’єднанням “Країна Пригод”