ІI рік проекту
ІІ рік Проекту (2017-2018 навчальний рік) |
||||
Вересень | Тренінг «Дискримінація
|
Початок роботи
школи «Лідер»
|
Початок конкурсу проектів «Прапор школи»
|
|
Жовтень | Бесіда «Буллінг» | Інтерактивна гра «Знай та захищай свої права» | Тренінг «Протидія експлуатації дітей та торгівлі людьми» | Тренінг за посібником Компас |
Листопад
|
Перегляд та обговорення відеоматеріалів про дискримінацію | Заходи до Міжнародного дня толерантності | Акція до Всесвітнього дня дитини: «Всі дорослі спочатку були дітьми» | |
Грудень
|
Флешмоб до Дня захисту прав людини | Вікторина «Права дитини» | Заходи до акції «16 днів проти насилдьства» | |
Січень
|
Бесіда « Пам’ятаємо жертви Голокосту» | Засідання школи «Лідер» | ||
Лютий | Презентація курсу «Враховуй різницю. Кроки до порозуміння» | Тренінги з учнями щодо роботи в команді і виявлення лідерських якостей серед учнів 5-7
класів
|
Тренінг з конфліктології | Тренінги з учнями щодо роботи в команді і виявлення лідерських якостей серед учнів 8-10
класів
|
Березень
|
Акція «Ноль дискримінації» | Тренінг: «Щасливим бути легко» | Круглий стіл «Расова дискримінація» | |
Квітень
|
Змагання по футболу до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку | Флешмоб до Всесвітнього дня здоров’я | Вікторина «Пам’ятники та історичні місця України» | |
Травень
|
Акція «Толерантність – запорука миру» | Заходи до Дня Європи | Виставка проектів «Моя родина» до Міжнародного дня сім’ї | Підведення підсумків роботи за рік. |
Червень
|
Аналіз результатів роботи. | Планування заходів на 2017-2018 навчальний рік. |