«Екософт» – наші найкращі

023

В Києві відбувся фінал XVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт». Він проводився на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. За підсумками проведення заочного туру до фінальної частини XVІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» були запрошені учні нашої школи Анна Іноземець (8-А клас), яка вже вдруге бере в ньому участь, та Богдан Пронкуров (11-А клас). Протягом двох днів вони представляли свої власні проекти членам журі, яке складалося з наукових співробітників київських ВНЗ, вчителям та учням шкіл Києва, журналістам, іншим учасникам чемпіонату.
За підсумками роботи журі та завдяки наполегливій праці Анна Іноземець в номінації «Анімація» зі своїм проектом «Мама – не просто слово» виборола І місце, а Пронкуров Богдан із проектом «Екологічні проблеми м.Черкаси» посів ІІІ місце у номінації «Короткометражні фільми». Крім того, Анна в чергове отримала запрошення представляти Україну у Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів «INFOMATRIX 2017», що проходитиме наприкінці квітня у Румунії.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Анну Іноземець, Богдана Пронкурова  з перемогою та бажають успіхів у розвитку інформаційних технологій.

020