Екологічна казка

екоказка

Дві нагороди отримали учні школи у ІХ міському конкурсі «Екологічна казка». Ярослав Солодкий (9А) виборов ІІ місце у номінації екологічних відеороликів з теми «Шлях води від водойми до квартири», а Аріна Рябуха (5А) отримала номінацію за самостійність, виготовивши лепбук з теми «Використання води у побуті»( координатори Клименко О.І., Довгаль Л.В.). Конкурс проходив із ініціативи обласного осередку Всеукраїнської організації «Екологічна ліга», Центру дитячої та юнацької творчості, навчально-наукового інституту природничих наук ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, кафедри хімічних технологій та водоочищення Черкаського державного технологічного університету, читацького буккросинг-клубу «Freebook» та комунального підприємства «Черкасиводоканал».
Вся шкільна родина щиро вітає Ярослава Солодкого та Аріну Рябуху та бажає продовжувати плідну роботу по збереженню навколишнього середовища.