Долучаємось до Європейських цінностей

Европа

Учасники Євроклубу «Співдружність» взяли участь в учнівському форумі «Молодь проти корупції! Ми за Європейські цінності!». Захід відбувся на базі Першої міської гімназії за підтримки Представництва ЄС в Україні, у рамках конкурсу Євроклубів. Головною метою форуму було виховання особистості з активною громадською позицією, яка діє згідно з морально-етичними принципами, Європейськими цінностями та здатна приймати відповідальні рішення.  Нашу школу представляли учні 9-10 класів: Богдалова Юлія, Ігнатьєва Євеліна, Коваль Аліна, Руденко Станіслав, Соломаха Вікторія, Товстопят Нікіта, Чепурна Анна та Шевченко Лілія. Форум пройшов у вигляді практичних вправ та тренінгових занять. Учасники заходу дізналися про шкоду, яку корупція завдає персонально конкретної людині та навчилися виявляти її прояви у повсякденному житті, давати їм належну особисту оцінку.
Усі учасники отримали сертифікати та подарунки від Представництва ЄС в Україні.