Свято успіху

IMG_9973

Напередодні зимових канікул та завершення 2020 року в школі підводили підсумки роботи з обдарованими та талановитими учнями. Під час урочин директор школи Ткаченко Т.Є.  висловила слова вдячності та привітала переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Прагнення досягти омріяної мети, пізнати світ, цілеспрямованість, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв’язати їх – ось характерні риси учнів, які сьогодні отримали нагороди. Отже цього року маємо 13 призових місць в олімпіадах та по одному призовому місцю в конкурсах:
- екологія: І місце Комарчев Георгій 9-Б (вчитель Клименко О.І.);
- французька мова: І місце Смотритель Артем 11-А та  Постоленко Іван 11-А ІІ місце ( вчитель Лященко А.О.)
- хімія: ІІІ місце Комарчев Георгій 9-Б, ІІІ місце Братчиков Роман 8-Б (вчитель Будавіцька С.В.);
- біологія: ІІ місце Дорофєєва Анастасія 10-А, Петруша Каміла 7-Б клас (вчитель Довгаль Л.В.), ІІІ місце Комарчев Георгій 9-Б (вчитель Клименко О.І.);
- англійська мова: ІІ місце Булгаков Денис 11-А(вчитель Войцеховська О.В.);
- економіка: ІІІ місце Смотритель Артем 11-А ( вчитель Засядько Л.В.)
- математика: ІІІ місце Козловський Максим 6-А ( вчитель Кононенко Т.Г.);
- географія: ІІІ місце Кухоль Неля 9-В (вчитель Коваль В.І.);
- інформаційні технології: ІІІ місце Босенко Владислав 11-А(вчитель Пруденко В.В.);
- ХХІ Міжнародний конкурс з української мови  імені Петра Яцика: ІІІ місце Постоленка Івана 11-А (вчитель Соломка О.М.);
- ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка: ІІІ місце Науменко Дарина 5-А(вчитель Сатанівська І.В.).
Школа пишається своїми переможцями та бажає учням і вчителям подальших успіхів у навчальній та дослідницькій роботі.