Перемога табору «Дивосвіт»

th_Изображение 018.jpgПідбито підсумки загальноміського конкурсу на кращу організацію здорового способу життя дітей в умовах літнього відпочинку. Наш пришкільний табір «Дивосвіт» (начальник табору Н. А. Шевченко) був визнаний одним із кращих у місті і нагороджений грамотою Департаменту освіти та гуманітарної політики ІІІ ступеня. Ми вже вкотре довели, що у нашій школі вже багато років приділяють велику увагу оздоровленню дітей влітку.

Вітаємо увесь педагогічний колектив школи з черговою нагородою і бажаємо продовжувати наполегливу роботу зі школярами.