Пам’яті Євгена Подолянчука
Напередодні Дня захисників та захисниць України у шкільному фойє був оформлений куточок, присвячений Народному Герою України, випускнику школи Євгену Подолянчуку. Він навчався у нашій школі з 1998 по 2008 рік. У 2008 року вступив у Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на факультету розвідки, який закінчив з відзнакою. З 2012 року на військовій службі. Служив у Кіровограді, займав посаду командира групи. Євген Подолянчук відбув у зону АТО для захисту цілісності держави та боротьби з російською агресією у числі перших. Загинув під час оборони Донецького аеропорту. 14 вересня 2014 року, отримавши осколкове поранення в голову під час обстрілу російськими бойовиками, помер по дорозі в лікарню.
Герої не вмирають! Вони залишаються у наших серцях!
Слава Україні!

